O nas

Kim jesteśmy? Jesteśmy zespołem młodych, energicznych ludzi z dużą dozą wyobraźni i głowami pełnymi pomysłów. Co nas wyróżnia spośród innych? To, że na świat patrzymy przez obiektyw aparatu, starając się uchwycić ulotne często chwile, tak by zostały z nami na dłużej.

Fotografią zajmujemy się od dawna, przez długi czas jednak – zdjęcia robiliśmy tylko do szuflady, przekonani iż nie są one wystarczająco dobre, by się nimi chwalić. Z biegiem czasu, coraz częściej słysząc pochlebne opinie o naszych zdjęciach – zaczęła w nas kiełkować myśl, że warto spróbować uczynić ze swej pasji sposób na życie. Tak narodziła się inicjatywa eMEm photo, którą wciąż z powodzeniem rozwijamy.

Specjalizujemy się w fotografii dziecięcej, uwielbiamy energię maluchów, ich szczere emocje, które tak pięknie wymalowane są na ich twarzach. Jednak myliłby się ten, kto zaszeregowałby nas wyłącznie jako fotografów dziecięcych. Zajmujemy się także fotografią portretową, rodzinną, okolicznościową, produktową, a także reportażami z ważnych zdarzeń z Waszego życia.

Nie boimy się żadnych wyzwań, chętnie podejmujemy się realizacji nowych zleceń, a do swojej pracy podchodzimy profesjonalnie i z indywidualnym podejściem do każdego z naszych klientów. W krótkim czasie zgromadziliśmy dużą grupę zadowolonych klientów, każdy z nich jest dla nas ważny.

Jesteśmy na początku naszej zawodowej drogi, budujemy swoją markę, niemniej – budujemy ją na solidnych podstawach i już teraz możemy Wam zagwarantować: jeszcze nie raz o nas usłyszycie.