MNIAM!

Jedno małe słówko, a mówi tak wiele 🙂
Kto z nas nie lubi czasem zjeść czegoś tak pysznego, że Mniam! jest pierwszą i najwłaściwszą reakcją? 🙂

Od dawna wiadomo, że bardzo ważnym elementem wspaniałych dań jest ich prezentacja – wszak nie bez powodu funkcjonuje stwierdzenie, że: „je się oczami” 🙂 Bez względu na to, czy mowa o drinkach, napojach, sałatkach, zupach, daniach głównych czy o deserach – odpowiednia prezencja jest niezmiernie ważna.

Szczególne znaczenie ma to w przypadku restauracji, lokali, a także wszystkich tych, którzy przygotowują swoje wspaniałości na stoły innych – dobrze zaprezentowane produkty kuszą klienta znacznie mocniej niż samo wyobrażenie o nich 🙂

I w tym miejscu pojawiamy się my, cali na biało 😉 z naszą ofertą skierowaną właśnie do lokali i firm przygotowujących produkty gastronomiczne.

Co proponujemy?
Wykonamy dla Was wspaniałe fotografie oferowanych przez Was produktów, dań, deserów, które perfekcyjnie sprawdzą się w celach reklamowych – mogą to być fotografie do menu, na plakaty, na banery reklamowe, czy choćby – na Waszą stronę internetową.
Gwarantujemy profesjonalną, szybką i kompleksową obsługę Waszego zlecenia, bez względu na to, czy dotyczy ono pojedynczych produktów, czy całego asortymentu.

Możemy również pokazać Waszą działalność „od kuchni” – a zatem zaprezentować Wasz zespół w jego naturalnym środowisku, przełamując czwartą ścianę i pozwalając Wam nawiązać pełniejszy kontakt z klientem.

Każda usługa – z uwagi na indywidualny charakter i zakres, a co za tym idzie różny nakład czasu, środków i pracy potrzebnej do jego wykonania – wyceniamy indywidualnie. Gwarantujemy jednak, że będziecie miło zaskoczeni ceną 🙂