Strona główna

Kim jesteśmy? Jesteśmy zespołem młodych, energicznych ludzi z dużą dozą wyobraźni i głowami pełnymi pomysłów. Co nas wyróżnia spośród innych? To, że na świat patrzymy przez obiektyw aparatu, starając się uchwycić ulotne często chwile, tak by zostały z nami na dłużej.

Fotografią zajmujemy się od dawna, przez długi czas jednak – zdjęcia robiliśmy tylko do szuflady, przekonani iż nie są one wystarczająco dobre, by się nimi chwalić. Z biegiem czasu, coraz częściej słysząc pochlebne opinie o naszych zdjęciach – zaczęła w nas kiełkować myśl, że warto spróbować uczynić ze swej pasji sposób na życie. Tak narodziła się inicjatywa eMEm photo, którą wciąż z powodzeniem rozwijamy.

Specjalizujemy się w fotografii dziecięcej, uwielbiamy energię maluchów, ich szczere emocje, które tak pięknie wymalowane są na ich twarzach. Jednak myliłby się ten, kto zaszeregowałby nas wyłącznie jako fotografów dziecięcych 🙂 Zajmujemy się także fotografią portretową, rodzinną, okolicznościową, produktową, a także reportażami z ważnych zdarzeń z Waszego życia.

Nie boimy się żadnych wyzwań, chętnie podejmujemy się realizacji nowych zleceń, a do swojej pracy podchodzimy profesjonalnie i z indywidualnym podejściem do każdego z naszych klientów. W krótkim czasie zgromadziliśmy dużą grupę zadowolonych klientów, każdy z nich jest dla nas ważny.

Jesteśmy na początku naszej zawodowej drogi, budujemy swoją markę, niemniej – budujemy ją na solidnych podstawach i już teraz możemy Wam zagwarantować: jeszcze nie raz o nas usłyszycie 🙂